|
po | út | st | čt | pá | so | ne |
29- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva přednášky v Židovském muzeu v Praze - holocaust, antisemitismus
(01.01.2018 9:00 - 31.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Jak jsem se ztratil - divadelní představení v divadle v Dlouhé
(01.01.2018 9:00 - 31.01.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Planetária - "Letíme na Mars"
(01.01.2018 9:00 - 31.01.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště
(29.01.2018 8:00 - 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Host pod Parapletem
(29.01.2018 18:30 - 20:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Patent na oko
(29.01.2018 19:30 - 21:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 30- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva přednášky v Židovském muzeu v Praze - holocaust, antisemitismus
(01.01.2018 9:00 - 31.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Jak jsem se ztratil - divadelní představení v divadle v Dlouhé
(01.01.2018 9:00 - 31.01.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Planetária - "Letíme na Mars"
(01.01.2018 9:00 - 31.01.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště
(30.01.2018 9:00 - 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Beseda o rovnováze ve vztazích
(30.01.2018 16:00 - 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 31- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva přednášky v Židovském muzeu v Praze - holocaust, antisemitismus
(01.01.2018 9:00 - 31.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Jak jsem se ztratil - divadelní představení v divadle v Dlouhé
(01.01.2018 9:00 - 31.01.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Planetária - "Letíme na Mars"
(01.01.2018 9:00 - 31.01.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vysvědčení za 1. pololetí
(31.01.2018 8:00 - 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště
(31.01.2018 8:00 - 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Předání výpisu vysvědčení za 1. pololetí šk. roku 2017/2018
(31.01.2018 10:00 - 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 1- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 2- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Pololetní prázdniny
(02.02.2018 0:00 - 05.02.2018 23:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Pololetní prázdniny
(02.02.2018 - 09.02.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Pololetní prázdniny
(02.02.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 3- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Pololetní prázdniny
(02.02.2018 0:00 - 05.02.2018 23:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Pololetní prázdniny
(02.02.2018 - 09.02.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 4- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Pololetní prázdniny
(02.02.2018 0:00 - 05.02.2018 23:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Pololetní prázdniny
(02.02.2018 - 09.02.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
5- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Pololetní prázdniny
(02.02.2018 0:00 - 05.02.2018 23:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Pololetní prázdniny
(02.02.2018 - 09.02.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Filmová klub - DÍTĚ BRIDGET JONES
(05.02.2018 19:00 - 21:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 6- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Pololetní prázdniny
(02.02.2018 - 09.02.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 7- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Pololetní prázdniny
(02.02.2018 - 09.02.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Taneční workshop Pod Parapletem
(07.02.2018 17:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 8- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Pololetní prázdniny
(02.02.2018 - 09.02.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 9- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Pololetní prázdniny
(02.02.2018 - 09.02.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Žáci odevzdávají TU podklady pro přihlášky na SŠ
(09.02.2018 8:00 - 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Méďa Tulák
(09.02.2018 14:00 - 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 10- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 11- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
12- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Jarní prázdniny
(12.02.2018 0:00 - 16.02.2018 23:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Jarní prázdniny
(12.02.2018 - 18.02.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Divadlo pro děti - Deset černoušků
(12.02.2018 17:00 - 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Zdravotní dopady po operaci pohlavních orgánů žen
(12.02.2018 17:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Inscenace Patent na oko
(12.02.2018 19:30 - 21:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 13- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Jarní prázdniny
(12.02.2018 0:00 - 16.02.2018 23:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Jarní prázdniny
(12.02.2018 - 18.02.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Šachový klub "MAT"
(13.02.2018 16:30 - 18:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 14- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Jarní prázdniny
(12.02.2018 0:00 - 16.02.2018 23:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Jarní prázdniny
(12.02.2018 - 18.02.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Mezinárodní literární a kulturní festivaly
(14.02.2018 18:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 15- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Jarní prázdniny
(12.02.2018 0:00 - 16.02.2018 23:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Jarní prázdniny
(12.02.2018 - 18.02.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 16- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Jarní prázdniny
(12.02.2018 0:00 - 16.02.2018 23:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Jarní prázdniny
(12.02.2018 - 18.02.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 17- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Jarní prázdniny
(12.02.2018 - 18.02.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Sobotní divadlo pro děti
(17.02.2018 10:00 - 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 18- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Jarní prázdniny
(12.02.2018 - 18.02.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
19- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: přednáška Relaxace jako cesta k rovnováze
(19.02.2018 14:30 - 15:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Host pod Parapletem
(19.02.2018 18:00 - 21:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 20- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - RC Jablíčkov: FIMO dílna - zdobení lžiček
(20.02.2018 18:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 21- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Do první třídy s úsměvem - 3. setkání
(21.02.2018 16:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Uvedení e-knihy Almanach start line II
(21.02.2018 18:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 22- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Diskuzní čtvrtky občanské iniciativy Společně pro Desítku
(22.02.2018 18:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 23- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Méďa Tulák
(23.02.2018 14:00 - 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 24- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - RC Jablíčkov: Keramická dílna pro celou rodinu
(24.02.2018 10:00 - 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 25- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
26- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 27- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Obora Hvězda pro zdraví
(27.02.2018 14:00 - 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Šachový klub "MAT"
(27.02.2018 16:30 - 18:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: workshop Jóga pro podporu ženského zdraví
(27.02.2018 17:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 28- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Cestopisná přednáška RNDr. Jaroslava Hoffmana
(28.02.2018 18:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Diskuzní klub
(28.02.2018 18:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 1- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Herní workshop
(01.03.2018 16:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 2- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 3- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - RC Jablíčkov: Karneval
(03.03.2018 16:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 4- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
5- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Filmová klub - Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha
(05.03.2018 19:00 - 21:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 6- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Pohled lékaře na psychosociální problematiku onkologicky nemocných
(06.03.2018 16:30 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 7- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Hudební workshop
(07.03.2018 16:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 8- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 9- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 10- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - RC Jablíčkov: Keramická dílna pro celou rodinu
(10.03.2018 10:00 - 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 11- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|