|
po | út | st | čt | pá | so | ne |
30- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Pražského hradu třídy VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 7:30 - 31.10.2017 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Úniková hra pro VII.B ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 7:30 - 31.10.2017 18:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Nenech se ovládnout Radek Banga
(01.10.2017 8:00 - 31.10.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Poznávací akce - hora Říp pro II.A a II.C ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 8:00 - 31.10.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Výroba mýdel
(30.10.2017 16:30 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 31- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Pražského hradu třídy VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 7:30 - 31.10.2017 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Úniková hra pro VII.B ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 7:30 - 31.10.2017 18:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Nenech se ovládnout Radek Banga
(01.10.2017 8:00 - 31.10.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Poznávací akce - hora Říp pro II.A a II.C ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 8:00 - 31.10.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Hebká ouška, měkké tlapky
(31.10.2017 9:00 - 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Změnou stravy ke zdraví
(31.10.2017 16:30 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 1- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 2- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 3- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 4- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - RC Jablíčkov: Úrazy a první pomoc u dětí
(04.11.2017 9:30 - 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 5- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
6- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 7- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie - přednáška Jak na stres při nemoci
(07.11.2017 18:00 - 19:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 8- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Do první třídy s úsměvem
(08.11.2017 16:00 - 18:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Taneční workshop pod Parapletem
(08.11.2017 17:30 - 18:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 9- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - POINT 50+, o.p.s, Zpívání s kytarou
(09.11.2017 15:00 - 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Herní odpoledne Pod Parapletem
(09.11.2017 16:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Šachový klub "MAT"
(09.11.2017 17:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 10- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 11- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie - PROCHÁZKA JAKO LÉK
(11.11.2017 10:00 - 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 12- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
13- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Film pro děti - DOBRODRUŽSTVÍ PANA PEABODYHO A SHERMANA
(13.11.2017 17:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 14- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie - Prevence rakoviny prsu - nácvik samovyšetření na modelu
(14.11.2017 16:30 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 15- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Volby členů školské rady
(15.11.2017 12:00 - 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - PgR
(15.11.2017 14:00 - 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Hlavní pedagogická rada
(15.11.2017 14:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Pedagogická rada, třídní schůzky + konzultace(16:30 hod. I. st., 17:00 hod. II. st.)
(15.11.2017 15:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 16- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 17- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den boje za svobodu a demokracii - státní svátek
(17.11.2017 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 18- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 19- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
20- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Shola pragensis - Kongresové centrum
(20.11.2017 8:30 - 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie - Dárkové krabičky
(20.11.2017 16:30 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 21- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Šachový klub "MAT"
(21.11.2017 16:30 - 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 22- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(22.11.2017 8:00 - 05.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 23- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(22.11.2017 8:00 - 05.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie - Prohlídka Rothmayerovy vily
(23.11.2017 10:00 - 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 24- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(22.11.2017 8:00 - 05.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 25- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(22.11.2017 8:00 - 05.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 26- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(22.11.2017 8:00 - 05.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
27- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(22.11.2017 8:00 - 05.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Instalace výstavy " Svět kolem nás a vánoční čas"
(27.11.2017 8:00 - 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Divadelní představení
(27.11.2017 19:00 - 22:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 28- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(22.11.2017 8:00 - 05.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tamtamy o. p. s. DARUJ MOZEK PRO TAMTAMY #GivingBrainsday - #GivingTuesdayCZ
(28.11.2017 0:01 - 23:59 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie - Sociální problematika žen s rakovinou prsu
(28.11.2017 17:00 - 18:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 29- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(22.11.2017 8:00 - 05.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Volby členů školské rady
(29.11.2017 12:00 - 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třídní schůzky a konzultace
(29.11.2017 16:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 30- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třída IX.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova navštíví 22. ročník Schola Pragensis
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Charitativní sbírka v měsíci listopadu 2017 v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.11.2017 7:30 - 30.11.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva 22. ročníku Shola Pragensis
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil"
(01.11.2017 9:00 - 30.11.2017 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(22.11.2017 8:00 - 05.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - POINT 50+, o. p. s.: Přednáška o finanční gramotnosti
(30.11.2017 15:00 - 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Výtvarný workshop - tématická koláž, zimní čas
(30.11.2017 16:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 1- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(22.11.2017 8:00 - 05.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Filmové představení pro žáky VII. A v kině Hostivař
(01.12.2017 8:30 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Betlémy v Betlémské kapli
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vánoční dílny v Toulcově dvoře
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum DOX - Praha
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vánoce - Toulcův dvůr
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "O líné babičce"
(01.12.2017 10:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 2- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(22.11.2017 8:00 - 05.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Filmové představení pro žáky VII. A v kině Hostivař
(01.12.2017 8:30 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Betlémy v Betlémské kapli
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vánoční dílny v Toulcově dvoře
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum DOX - Praha
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vánoce - Toulcův dvůr
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "O líné babičce"
(01.12.2017 10:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 3- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(22.11.2017 8:00 - 05.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Filmové představení pro žáky VII. A v kině Hostivař
(01.12.2017 8:30 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Betlémy v Betlémské kapli
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vánoční dílny v Toulcově dvoře
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum DOX - Praha
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vánoce - Toulcův dvůr
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "O líné babičce"
(01.12.2017 10:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
4- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(22.11.2017 8:00 - 05.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Filmové představení pro žáky VII. A v kině Hostivař
(01.12.2017 8:30 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Betlémy v Betlémské kapli
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vánoční dílny v Toulcově dvoře
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum DOX - Praha
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vánoce - Toulcův dvůr
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "O líné babičce"
(01.12.2017 10:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Projekt Edison (Er)
(04.12.2017 8:00 - 08.12.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Prezentace školní a zájmové činnosti na Kubánském náměstí
(04.12.2017 14:00 - 07.12.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 5- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(22.11.2017 8:00 - 05.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Filmové představení pro žáky VII. A v kině Hostivař
(01.12.2017 8:30 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Betlémy v Betlémské kapli
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vánoční dílny v Toulcově dvoře
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum DOX - Praha
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vánoce - Toulcův dvůr
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "O líné babičce"
(01.12.2017 10:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Projekt Edison (Er)
(04.12.2017 8:00 - 08.12.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Prezentace školní a zájmové činnosti na Kubánském náměstí
(04.12.2017 14:00 - 07.12.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Mikuláš
(05.12.2017 7:30 - 19:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Mikuláš
(05.12.2017 8:00 - 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Mikulášská nadílka
(05.12.2017 12:00 - 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 6- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Filmové představení pro žáky VII. A v kině Hostivař
(01.12.2017 8:30 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Betlémy v Betlémské kapli
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vánoční dílny v Toulcově dvoře
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum DOX - Praha
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vánoce - Toulcův dvůr
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "O líné babičce"
(01.12.2017 10:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Projekt Edison (Er)
(04.12.2017 8:00 - 08.12.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Prezentace školní a zájmové činnosti na Kubánském náměstí
(04.12.2017 14:00 - 07.12.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 7- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Filmové představení pro žáky VII. A v kině Hostivař
(01.12.2017 8:30 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Betlémy v Betlémské kapli
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vánoční dílny v Toulcově dvoře
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum DOX - Praha
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vánoce - Toulcův dvůr
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "O líné babičce"
(01.12.2017 10:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Projekt Edison (Er)
(04.12.2017 8:00 - 08.12.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Prezentace školní a zájmové činnosti na Kubánském náměstí
(04.12.2017 14:00 - 07.12.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vánoční jarmark v Základní škole, Praha 10, U Roháčových kasáren 19/1381
(07.12.2017 7:30 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Šachový klub "MAT"
(07.12.2017 16:00 - 18:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 8- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Filmové představení pro žáky VII. A v kině Hostivař
(01.12.2017 8:30 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Betlémy v Betlémské kapli
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vánoční dílny v Toulcově dvoře
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum DOX - Praha
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vánoce - Toulcův dvůr
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "O líné babičce"
(01.12.2017 10:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Projekt Edison (Er)
(04.12.2017 8:00 - 08.12.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 9- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Filmové představení pro žáky VII. A v kině Hostivař
(01.12.2017 8:30 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Betlémy v Betlémské kapli
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vánoční dílny v Toulcově dvoře
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum DOX - Praha
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vánoce - Toulcův dvůr
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "O líné babičce"
(01.12.2017 10:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 10- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Filmové představení pro žáky VII. A v kině Hostivař
(01.12.2017 8:30 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Betlémy v Betlémské kapli
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vánoční dílny v Toulcově dvoře
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum DOX - Praha
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vánoce - Toulcův dvůr
(01.12.2017 9:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Divadlo v Dlouhé - "O líné babičce"
(01.12.2017 10:00 - 29.12.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|