|
po | út | st | čt | pá | so | ne |
2815.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň | 29- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Nástup pedagogických pracovníků
(29.08.2017 8:30 - 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Seminář: Třídnická hodina
(29.08.2017 9:00 - 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie - workshop RELAXACE
(29.08.2017 17:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 30- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Opravné zkoušky, uzavření odložené klasifikace
(30.08.2017 9:00 - 12:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Porada pedagogických pracovníků
(30.08.2017 13:00 - 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 31- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Opravné zkoušky, uzavření odložené klasifikace
(31.08.2017 9:00 - 13:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Jednání členů Školské rady
(31.08.2017 14:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Výtvarný workshop - Leptání skla
(31.08.2017 16:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 1- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 2- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 3- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
4- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zahájení nového školního roku
(04.09.2017 8:00 - 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Schůzky MS a PK ( plány MS a PK, data prověrek)
(04.09.2017 8:00 - 08.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Doplnění dokumentace TK
(04.09.2017 8:00 - 08.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Doplnění dokumentace TV, KL
(04.09.2017 8:00 - 13.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dokumentace 1. a 6. ročníku
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Rozvrhy tříd, pracoven a dozorů
(04.09.2017 8:00 - 06.09.2017 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tematické plány
(04.09.2017 8:00 - 15.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vstupní prověrky z Čj, M, popř. testy z Aj
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zahájení školního roku 201/2018
(04.09.2017 8:00 - 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Záhájení školního roku
(04.09.2017 8:00 - 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Výchovně vzdělávací činnost
(04.09.2017 8:00 - 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Hlavní pedagogická rada
(04.09.2017 14:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zahajovací pedagogická rada
(04.09.2017 15:00 - 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třídní schůzky a konzultace jen I. třídy
(04.09.2017 16:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 5- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Schůzky MS a PK ( plány MS a PK, data prověrek)
(04.09.2017 8:00 - 08.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Doplnění dokumentace TK
(04.09.2017 8:00 - 08.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Doplnění dokumentace TV, KL
(04.09.2017 8:00 - 13.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dokumentace 1. a 6. ročníku
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Rozvrhy tříd, pracoven a dozorů
(04.09.2017 8:00 - 06.09.2017 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tematické plány
(04.09.2017 8:00 - 15.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vstupní prověrky z Čj, M, popř. testy z Aj
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Elektronická žákovská knížka
(05.09.2017 8:00 - 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Den poranění míchy v Centru Paraple
(05.09.2017 13:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 6- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Schůzky MS a PK ( plány MS a PK, data prověrek)
(04.09.2017 8:00 - 08.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Doplnění dokumentace TK
(04.09.2017 8:00 - 08.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Doplnění dokumentace TV, KL
(04.09.2017 8:00 - 13.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dokumentace 1. a 6. ročníku
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Rozvrhy tříd, pracoven a dozorů
(04.09.2017 8:00 - 06.09.2017 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tematické plány
(04.09.2017 8:00 - 15.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vstupní prověrky z Čj, M, popř. testy z Aj
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie - Balanční cvičení pro každého
(06.09.2017 16:30 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zdravá chůze a zdravá záda
(06.09.2017 17:00 - 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 7- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Schůzky MS a PK ( plány MS a PK, data prověrek)
(04.09.2017 8:00 - 08.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Doplnění dokumentace TK
(04.09.2017 8:00 - 08.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Doplnění dokumentace TV, KL
(04.09.2017 8:00 - 13.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dokumentace 1. a 6. ročníku
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tematické plány
(04.09.2017 8:00 - 15.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vstupní prověrky z Čj, M, popř. testy z Aj
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 8- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Schůzky MS a PK ( plány MS a PK, data prověrek)
(04.09.2017 8:00 - 08.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Doplnění dokumentace TK
(04.09.2017 8:00 - 08.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Doplnění dokumentace TV, KL
(04.09.2017 8:00 - 13.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dokumentace 1. a 6. ročníku
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tematické plány
(04.09.2017 8:00 - 15.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vstupní prověrky z Čj, M, popř. testy z Aj
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Volby do školního parlamentu
(08.09.2017 8:00 - 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - První zvonění - přivítání prvňáčků na Základní škole Eden, Praha 10, Vladivostocká
(08.09.2017 9:30 - 10:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 9- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Doplnění dokumentace TV, KL
(04.09.2017 8:00 - 13.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dokumentace 1. a 6. ročníku
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tematické plány
(04.09.2017 8:00 - 15.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vstupní prověrky z Čj, M, popř. testy z Aj
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 10- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Doplnění dokumentace TV, KL
(04.09.2017 8:00 - 13.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dokumentace 1. a 6. ročníku
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tematické plány
(04.09.2017 8:00 - 15.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vstupní prověrky z Čj, M, popř. testy z Aj
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
11- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Doplnění dokumentace TV, KL
(04.09.2017 8:00 - 13.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dokumentace 1. a 6. ročníku
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tematické plány
(04.09.2017 8:00 - 15.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vstupní prověrky z Čj, M, popř. testy z Aj
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dřevíčková dílna pro 1. - 6. ročník
(11.09.2017 8:00 - 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dřevíčková dílna pro 1. - 6. ročník
(11.09.2017 8:00 - 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dřevíčková dílna pro 1. - 6. ročník
(11.09.2017 8:00 - 14.09.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie - PROCHÁZKA JAKO LÉK
(11.09.2017 17:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 12- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Doplnění dokumentace TV, KL
(04.09.2017 8:00 - 13.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dokumentace 1. a 6. ročníku
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tematické plány
(04.09.2017 8:00 - 15.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vstupní prověrky z Čj, M, popř. testy z Aj
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dřevíčková dílna pro 1. - 6. ročník
(11.09.2017 8:00 - 14.09.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie - Výstava Jaroslav Róna 1997-2017
(12.09.2017 17:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 13- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Doplnění dokumentace TV, KL
(04.09.2017 8:00 - 13.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dokumentace 1. a 6. ročníku
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tematické plány
(04.09.2017 8:00 - 15.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vstupní prověrky z Čj, M, popř. testy z Aj
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dřevíčková dílna pro 1. - 6. ročník
(11.09.2017 8:00 - 14.09.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třídní schůzky a konzultace jen 2.-9. třídy
(13.09.2017 16:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie - Křest knihy Honzy Pospíšila - Z pošťákovy brašny/ Putování do Santiaga de Compostela a do Říma
(13.09.2017 16:30 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Jako Fénix
(13.09.2017 18:30 - 21:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 14- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dokumentace 1. a 6. ročníku
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tematické plány
(04.09.2017 8:00 - 15.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vstupní prověrky z Čj, M, popř. testy z Aj
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dřevíčková dílna pro 1. - 6. ročník
(11.09.2017 8:00 - 14.09.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Veletrh středních škol - řemeslo - Horní Počernice
(14.09.2017 7:30 - 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Diakonie ČCE - Jarmark u Ludmily
(14.09.2017 11:00 - 18:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple:Výtvarný workshop - odlitky
(14.09.2017 16:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 15- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dokumentace 1. a 6. ročníku
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tematické plány
(04.09.2017 8:00 - 15.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vstupní prověrky z Čj, M, popř. testy z Aj
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 16- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dokumentace 1. a 6. ročníku
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vstupní prověrky z Čj, M, popř. testy z Aj
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zažít město jinak
(16.09.2017 12:00 - 22:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - farnost Vršovice: Zažít město jinak
(16.09.2017 13:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 17- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dokumentace 1. a 6. ročníku
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vstupní prověrky z Čj, M, popř. testy z Aj
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
18- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dokumentace 1. a 6. ročníku
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vstupní prověrky z Čj, M, popř. testy z Aj
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Adaptační kurz 6. ročníků - Základní škola Eden, Praha 10, Vladivostocká 6/1035
(18.09.2017 7:30 - 20.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie - Adaptace na návrat do běžného života po nemoci
(18.09.2017 16:30 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Zahradní slavnost v Centru Paraple
(18.09.2017 17:00 - 22:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 19- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dokumentace 1. a 6. ročníku
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vstupní prověrky z Čj, M, popř. testy z Aj
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Adaptační kurz 6. ročníků - Základní škola Eden, Praha 10, Vladivostocká 6/1035
(18.09.2017 7:30 - 20.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie - PROCHÁZKA JAKO LÉK
(19.09.2017 13:00 - 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 20- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dokumentace 1. a 6. ročníku
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vstupní prověrky z Čj, M, popř. testy z Aj
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Adaptační kurz 6. ročníků - Základní škola Eden, Praha 10, Vladivostocká 6/1035
(18.09.2017 7:30 - 20.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 21- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dokumentace 1. a 6. ročníku
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vstupní prověrky z Čj, M, popř. testy z Aj
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - OVOV - plnění odznaku všestrannosti olympijských vítězů
(21.09.2017 7:30 - 22.09.2017 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Muzikohrátky
(21.09.2017 16:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 22- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dokumentace 1. a 6. ročníku
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vstupní prověrky z Čj, M, popř. testy z Aj
(04.09.2017 8:00 - 22.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - OVOV - plnění odznaku všestrannosti olympijských vítězů
(21.09.2017 7:30 - 22.09.2017 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 23- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zahrada ve městě
(23.09.2017 9:00 - 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 24- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
25- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Host Pod Parapletem
(25.09.2017 18:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 26- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie - workshop PŘIROZENÉ LÍČENÍ
(26.09.2017 16:30 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 27- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plány vých. poradkyň, koordinátora protidrogové prevence a enviromentální výchova
(04.09.2017 8:00 - 27.09.2017 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třídní schůzky informativní - Základní škola Eden Praha 10, Vladivostocká 6/1035
(27.09.2017 14:00 - 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 28- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 29- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přehled žáků a SPU
(04.09.2017 8:00 - 29.09.2017 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Ředitelské volno
(29.09.2017 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Ředitelské volno
(29.09.2017 0:00 - 23:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Ředitelské volno Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 19/1381
(29.09.2017 7:30 - 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 30- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Vyšehradu II.A;II.C;VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:00 - 30.09.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dopravní hřiště Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.09.2017 7:30 - 30.09.2017 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 1- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Pražského hradu třídy VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 7:30 - 31.10.2017 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Úniková hra pro VII.B ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 7:30 - 31.10.2017 18:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Nenech se ovládnout Radek Banga
(01.10.2017 8:00 - 31.10.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Poznávací akce - hora Říp pro II.A a II.C ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 8:00 - 31.10.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dny Prahy 10 - koncert
(01.10.2017 16:00 - 21:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
2- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Pražského hradu třídy VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 7:30 - 31.10.2017 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Úniková hra pro VII.B ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 7:30 - 31.10.2017 18:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Nenech se ovládnout Radek Banga
(01.10.2017 8:00 - 31.10.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Poznávací akce - hora Říp pro II.A a II.C ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 8:00 - 31.10.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie pro II.B ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(02.10.2017 9:30 - 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Divadlo pro děti - Král Karel
(02.10.2017 17:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 3- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Pražského hradu třídy VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 7:30 - 31.10.2017 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Úniková hra pro VII.B ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 7:30 - 31.10.2017 18:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Nenech se ovládnout Radek Banga
(01.10.2017 8:00 - 31.10.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Poznávací akce - hora Říp pro II.A a II.C ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 8:00 - 31.10.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - 1. rodičovská kavárna - Základní škola Eden, Praha 10, Vladivostocká 6/1035
(03.10.2017 17:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Setkání na téma revitalizace parku Solidarita
(03.10.2017 18:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 4- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Pražského hradu třídy VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 7:30 - 31.10.2017 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Úniková hra pro VII.B ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 7:30 - 31.10.2017 18:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Nenech se ovládnout Radek Banga
(01.10.2017 8:00 - 31.10.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Poznávací akce - hora Říp pro II.A a II.C ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 8:00 - 31.10.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum sociální a ošetřovatelské pomoc v Praze 10 - Domov pro seniory Zvonková - Den otevřených dveří
(04.10.2017 9:00 - 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Praha 10 se v rámci Dne zdraví zaměří na prevenci závažných onemocnění
(04.10.2017 14:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třídní schůzky + KRPŠ
(04.10.2017 16:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 5- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Pražského hradu třídy VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 7:30 - 31.10.2017 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Úniková hra pro VII.B ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 7:30 - 31.10.2017 18:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Nenech se ovládnout Radek Banga
(01.10.2017 8:00 - 31.10.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Poznávací akce - hora Říp pro II.A a II.C ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 8:00 - 31.10.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10 - Domov seniorů U Vršovického nádraží - Den otevřených dveří
(05.10.2017 9:00 - 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10 - Domov Vršovický zámeček - Den otevřených dvěří
(05.10.2017 9:00 - 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čtyři kroky do nového světa
(05.10.2017 9:30 - 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Primární prevence
(05.10.2017 9:30 - 12:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Primární prevence
(05.10.2017 9:30 - 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 6- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Pražského hradu třídy VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 7:30 - 31.10.2017 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Úniková hra pro VII.B ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 7:30 - 31.10.2017 18:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Nenech se ovládnout Radek Banga
(01.10.2017 8:00 - 31.10.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Poznávací akce - hora Říp pro II.A a II.C ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 8:00 - 31.10.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Primární prevence
(06.10.2017 9:30 - 12:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Primární prevence
(06.10.2017 9:30 - 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 7- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Pražského hradu třídy VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 7:30 - 31.10.2017 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Úniková hra pro VII.B ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 7:30 - 31.10.2017 18:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Nenech se ovládnout Radek Banga
(01.10.2017 8:00 - 31.10.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Poznávací akce - hora Říp pro II.A a II.C ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 8:00 - 31.10.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dny Prahy 10 - Pohádková cesta
(07.10.2017 9:00 - 11:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 8- Anička a Nebešťánek - vánoční příběh
(15.01.2016 8:00 - 15.01.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva Pražského hradu třídy VI.A ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 7:30 - 31.10.2017 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Úniková hra pro VII.B ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 7:30 - 31.10.2017 18:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Nenech se ovládnout Radek Banga
(01.10.2017 8:00 - 31.10.2017 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Poznávací akce - hora Říp pro II.A a II.C ze Základní školy, Praha 10, Švehlova 12/2900
(01.10.2017 8:00 - 31.10.2017 17:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dny Prahy 10 - sportovní veletrh
(08.10.2017 10:00 - 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|