|
po | út | st | čt | pá | so | ne |
28- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zahájení školičky
(25.04.2018 8:00 - 30.05.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Oslava Dne matek na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.05.2018 7:30 - 31.05.2018 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Výlet na Petřín
(01.05.2018 9:00 - 31.05.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 29- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zahájení školičky
(25.04.2018 8:00 - 30.05.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Oslava Dne matek na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.05.2018 7:30 - 31.05.2018 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Výlet na Petřín
(01.05.2018 9:00 - 31.05.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Trénink mozkových funkcí
(29.05.2018 17:00 - 18:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 30- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zahájení školičky
(25.04.2018 8:00 - 30.05.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Oslava Dne matek na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.05.2018 7:30 - 31.05.2018 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Výlet na Petřín
(01.05.2018 9:00 - 31.05.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Pasování prvňáčků na čtenáře
(30.05.2018 9:00 - 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie:Ta kniha patří mně!
(30.05.2018 16:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Šanghaj - výkladní skříň Číny 21. století
(30.05.2018 18:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 31- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Oslava Dne matek na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.05.2018 7:30 - 31.05.2018 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Výlet na Petřín
(01.05.2018 9:00 - 31.05.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Sportovní dny
(31.05.2018 8:00 - 01.06.2018 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vlastivědná vycházka
(31.05.2018 15:00 - 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 1- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Sportovní dny
(31.05.2018 8:00 - 01.06.2018 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dětský den na Gutovce
(01.06.2018 16:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 2- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Dětský den Prahy 10
(02.06.2018 10:00 - 22:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 3- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vlastivědná vycházka
(03.06.2018 15:00 - 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
4- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Obhajoby absolventských prací
(04.06.2018 8:00 - 08.06.2018 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 5- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Obhajoby absolventských prací
(04.06.2018 8:00 - 08.06.2018 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Přijímací zkouška do 6. ročníku - rozšířená výuka matematiky RVM
(05.06.2018 8:00 - 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 6- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Obhajoby absolventských prací
(04.06.2018 8:00 - 08.06.2018 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vlastivědná vycházka
(06.06.2018 15:00 - 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 7- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Obhajoby absolventských prací
(04.06.2018 8:00 - 08.06.2018 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 8- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Obhajoby absolventských prací
(04.06.2018 8:00 - 08.06.2018 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 9- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 10- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vlastivědná vycházka
(10.06.2018 15:00 - 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
11- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 12- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Remedium: Novinky v oddlužení
(12.06.2018 9:00 - 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Výlet s trénování všímavosti
(12.06.2018 9:00 - 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vlastivědná vycházka
(12.06.2018 15:00 - 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Pátečník Karel Poláček - spisovatel, novinář a filmový scénárista
(12.06.2018 17:00 - 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 13- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
(13.06.2018 14:00 - 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Výstava František Kaván
(13.06.2018 16:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 14- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 15- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 16- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 17- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vlastivědná vycházka
(17.06.2018 15:00 - 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
18- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Obora Hvězda
(18.06.2018 17:00 - 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 19- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den naruby (akce parlamentu)
(19.06.2018 8:00 - 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vernisáž výstavy Strašnice
(19.06.2018 18:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 20- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Pedagogická rada, třídní schůzky + konzultace(16:30 hod. I. st., 17:00 hod. II. st.)
(20.06.2018 14:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Pedagogická rada - hodnocení prospěchu a chování žáků za II. pololetí školního roku 2017/2018
(20.06.2018 14:00 - 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Hlavní pedagogická rada
(20.06.2018 14:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třídní schůzky rodičů budoucích prvňáčků
(20.06.2018 15:00 - 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 21- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 22- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 23- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 24- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
25- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Výlety třídních kolektivů
(25.06.2018 8:00 - 26.06.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 26- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Výlety třídních kolektivů
(25.06.2018 8:00 - 26.06.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Planeta Země 3000: Myanmar - Barma ( kino Světozor)
(26.06.2018 10:00 - 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Jóga s cviky pro podporu páteře
(26.06.2018 16:30 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Pátečník Vladislav Vančura
(26.06.2018 17:00 - 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 27- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Výstava fotografií - Koudelka: Návraty
(27.06.2018 16:30 - 21:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 28- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Poslední zvonění 9. tříd
(28.06.2018 8:00 - 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zahradní slavnost - žáci 9. ročníků
(28.06.2018 12:00 - 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Závěrečná pedagogická rada
(28.06.2018 15:00 - 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 29- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - ZOO Praha
(01.06.2018 9:00 - 29.06.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vysvědčení; ukončení školního roku 2017/2018
(29.06.2018 8:00 - 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Vysvědčení, rozloučení s absolventy
(29.06.2018 8:50 - 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 30- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den dětí v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Bubákův závod na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.06.2018 7:30 - 30.06.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 1 |
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |